Multipower Whey Protein

Whey Protein to suplement diety należący do odżywek wysokobiałkowych, zawiera 20% izolatu białka serwatki i 70% koncentratu białka serwatki, odznaczających się wysoką przyswajalnością i biodostępnością. Dzięki bardzo szybkiej wchłanialności białek mięśnie zostają odżywione w krótkim czasie po treningu, dzięki czemu następuje równie szybka ich regeneracja, a sucha masa mięśniowa szybciej się rozbudowuje. Duża zawartość aminokwasów egzogennych, zwłaszcza aminokwasów rozgałęzionych BCAA sprawia, że odżywka należy do produktów idealnych po treningu.

Odżywka Whey Protein wzbogacona jest ponadto w L-glutaminę, która przyspiesza odbudowę mięśni, zapobiega efektom przetrenowania i poprawia funkcjonowanie systemu immunologicznego. Kolejny składnik tego suplementu diety to witamina B6, która poprawia syntezę i przemianę białek w organizmie.

Whey Protein należy do suplementów diety stosowanych po treningu, w trakcie posiłku. Może być też stosowany dodatkowo rano, po przebudzeniu oraz tuż przed snem, jako trzecia porcja, w zależności od konkretnego zapotrzebowania i wagi ciała. Porcję suplementu należy rozpuścić w mleku lub wodzie, ze względu na dobrą rozpuszczalność od razu napój można pić.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl