Multipower BCAA

Multipower BCAA+ to odżywka aminokwasowa, kompozycja aminokwasów rozgałęzionych- leucyny, izoleucyny i waliny z przewagą leucyny, o działaniu anabolicznym i antykatabolicznym. Zawarte w odżywce aminokwasy chronią mięśnie podczas treningu, przyspieszają ich regenerację po wysiłku fizycznym, a dzięki zapobieganiu efektowi katabolizmu stanowią bardzo ważny suplement w budowaniu optymalnie ukształtowanej sylwetki.

Aminokwasy w BCAA+ zostały wzbogacone w wodorowęglan potasu i alaninę, które zmniejszają wydzielanie kwasu mlekowego w mięśniach, a ponadto w witaminę B6, zwiększającą metabolizm białek. Aminokwasy, które zawiera Multipower BCAA+ są wykorzystywane przez mięśnie do pozyskiwania dodatkowej energii ze źródeł białkowych, gdy następuje wyczerpanie się glikogenu podczas intensywnego wysiłku beztlenowego. Żeby mięśnie się nie spalały i nie nastąpił efekt katabolizmu, BCAA mają konkretne zadanie: muszą zahamować ten proces.

Suplement diety Multipower BCAA+ stosuje się w porcjach, jedna do dwóch dziennie, przy czym jedna porcja to sześć kapsułek, które podaje się najczęściej przed treningiem i kolejną porcję po wysiłku fizycznym. Optymalnie dobrana dawka aminokwasów świetnie chroni mięśnie przed efektem katabolizmu, zapewniając im efektywne wykonanie pracy podczas treningu i odpowiednią regenerację już po wysiłku.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl