Multipower Creatine

Multipower Creatine to odżywka kreatynowa uważana za jeden z najlepszych suplementów diety z takim składem wspomagającym przyrost siły i masy mięśniowej. Dzięki zawartości kreatyny najwyższej jakości odżywka umożliwia dłuższy, bardziej intensywny trening siłowy przy jednoczesnym mniejszym zmęczeniu mięśni, a także szybszą regenerację organizmu po wysiłku fizycznym. Zapobiega tworzeniu się kwasu mlekowego, powoduje, że mięśnie w krótszym czasie się regenerują.

Stosujący odżywkę sportowcy już po pierwszym tygodniu widzą znaczące efekty, uważając ten monohydrat kreatyny za jeden z najlepszych i najbardziej wydajnych wśród dostępnych na rynku suplementów z kreatyną. To dzięki stosowaniu Multipower Creatine, czystego farmaceutycznie monohydratu kreatyny w proszku sportowcy odczuwają szybko przyrost siły i masy mięśniowej. Kreatyna zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, a to działa stymulująco na organizm, przyczyniając się do gromadzenia dużych ilości substancji odżywczych w organizmie i mięśniach.

Podczas dużego wysiłku fizycznego rozpada się ATP, nośnik energetyczny dla wielu procesów życiowych w organizmie, z którego energie czerpią zmęczone treningiem mięśnie. Power Creatine zapewnia szybką odbudowę ATP, dzięki czemu mięśnie mogą dłużej i bardziej intensywnie pracować podczas treningu siłowego, a po nim szybko się zregenerować.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl