D-Fine

D-Fine marki Power Nutrition to odżywka wysokobiałkowa z 88% izolatu białka serwatki oraz wzbogacona wolnymi aminokwasami egzogennymi. Suplement uważany jest za bardzo zaawansowaną formułę białkową, zawierającą bardzo czyste białko o świetnej wchłanialności. Dzięki takiej zawartości preparat ma właściwości antykataboliczne, zapobiegając rozpadowi białek w mięśniach po treningu.

Suplement posiada bardzo wysoką wartość biologiczną, zawarte w nim aminokwasy egzogenne to 25% aminokwasów o łańcuchach rozgałęzionych BCAA, kolejne 23% to L- leucyna. Przy wyjątkowo dużej wchłanialności preparatu mamy gwarancję, że białka zostaną dostarczone do krwiobiegu niemal od razu po spożyciu suplementu. Dzięki temu od razu po treningu zostają uzupełnione zapasy aminokwasów, co powoduje błyskawiczną praktycznie i wyjątkowo skuteczną regenerację mięśni i organizmu po wysiłku fizycznym, nawet najbardziej intensywnym.

D-Fine jest stosowany w dietach redukcyjnych, gdy chcemy pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Działa skutecznie, a przy tym wspomaga budowę suchej masy mięśniowej. Odżywkę stosujemy po treningu, jej trzy dobre smaki pozwalają wybrać ten najbardziej pasujący, by sporządzić po wysiłku fizycznym smaczny napój. Suplement wzbogacony został w odżywcze witaminy C i B, wapń, magnez, niacynę i kwas pantotenowy.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl