Fit Active

Fit Active marki Multipower to napój izotoniczny, który w niezwykle szybki sposób pomaga osiągnąć jak najwyższą sprawność fizyczną, uzupełniając wszelkie niedobory płynów, a przede wszystkim witamin i minerałów, które w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego są tracone. Dzięki temu preparat doskonale podtrzymuje wydolność, zapobiega efektowi przetrenowania, a ponadto przyspiesza czas potrzebny na regenerację mięśni i całego organizmu.

Multipower Fit Active zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, dlatego jest polecany również osobom, które stosują dietę redukcyjną, przy pozbywaniu się nadmiaru tkanki tłuszczowej tracąc cenne pierwiastki i narażając się na ich niedobór. Również sportowcy, którzy przy uprawianiu swoje dyscypliny sportu potrzebują utrzymywania niskiej wagi powinni uzupełniać dietę w tego typu suplementy.

Suplement jest wygodny w użyciu, jedna porcję proszku rozpuszcza się w 0,5l wody i popija w trakcie wykonywania ćwiczeń, do wyboru mamy kilka owocowych smaków. Sporządzony napój zapobiega bólom mięśni, dodaje energii, poza tym zmniejsza czas potrzebny do regeneracji organizmu i podnosi wytrzymałość, zapobiegając jednocześnie efektowi przetrenowania.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl