Hyper Mass

Hyper Mass marki Multipower to wysokoenergetyczna odżywka węglowodanowo- białkowa z bogatym składem, zawierająca również witaminy, minerały i L-glutaminę. Jest to suplement najwyższej jakości, który przyspiesza budowę masy mięśniowej, czyli polecany jest szczególnie osobom o szybkiej przemianie materii, którym zależy na szybkim przyroście suchej masy mięśniowej. Także sportowcy z dziedzin sportów siłowych i wytrzymałościowych, którzy budują masę mięśniową i siłę mogą zażywać tę odżywkę z gwarancją skuteczności.

Hyper Mass zawiera w swoim składzie węglowodany o różnym czasie wchłaniania – fruktozę, dekstrozę i maltodekstrynę. Dwa pierwsze, czyli fruktoza i dekstroza należą do cukrów prostych, które charakteryzuje szybki czas wchłaniania, co wiąże się z natychmiastową dostawą energii do organizmu. Z kolei maltodekstryna jest pozyskiwana z ziaren zbóż, wchłaniana jest zdecydowanie wolniej, niż cukry proste, co przekłada się na dłuższe czerpanie z niej energii przez organizm, czyli nie tylko mięśnie, ale i pozostałe narządy, biorące udział w procesie budowy mięśni i regeneracji po wyczerpującym, intensywnym wysiłku fizycznym.

Suplement diety zawiera także aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych BCAA, które przyczyniają się do hamowania efektu katabolizmu w mięśniach. Bardzo korzystnie działa również zawartość L-glutaminy, która buduje mięśnie, wpływa także korzystnie na procesy w układzie immunologicznym organizmu, a dostarczona bezpośrednio po treningu przyczynia się do znaczącego skrócenia okresu regeneracji potrzebnego do odbudowy białek.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl