Multipower Kre-Alkalyn

Multipower Kre-Alkalyn to suplement diety typowo przedtreningowy, o formule zwiększającej pompę mięśniową i siłę mięśni. Preparat produkowany jest w kapsułkach, każda kapsułka to 1000mg zburofowanej kreatyny o odpowiednio zbilansowanym pH, poza tym w jej składzie znajdziemy ekstrakt kofeiny i kwas alginowy.

Kre-Alkalyn to kreatyna bardzo skuteczna, o świetnej przyswajalności, nie jest to odmiana kreatyniny, tylko czysta postać kreatyny, która jest dodatkowo chroniona przez kwas alginowy, tworzący wewnątrz żołądka specjalną powłokę żelową, broniącą dostępu kwasu żołądkowego do postaci kreatyny. Sugerowany przez producenta sposób przyjmowania suplementu to 2-3 kapsułki dziennie przyjmowane między posiłkami, raczej przed treningiem.

Skuteczność zawartej w preparacie kreatyny daje gwarancję uzyskania dużej pompy i siły mięśniowej, a dobrze dobrany skład umożliwia zastosowanie dłuższego i bardziej intensywnego treningu przy jednocześnie mniejszym zmęczeniu mięśni. Preparat pozwala także na szybką regenerację mięśni i całego organizmu po intensywnym wysiłku fizycznym, wyraźnie skracając czas potrzebny na regenerację. Zapobiega ponadto pojawieniu się kwasu mlekowego w organizmie.

Zażywając Multipower Kre-Alkalyn mamy gwarancję uzyskania w krótkim czasie większej siły mięśni i możliwość rozwoju masy mięśniowej, przy jednoczesnej redukcji masy tłuszczowej.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl