Multipower Multi Carbo Drink

Multi Carbo Drink to suplement diety w proszku, do zastosowania jako napój rozpuszczalny w wodzie. Zwykle jest stosowany przed i do godziny po intensywnym wysiłku fizycznym, czyli po treningu lub podczas zawodów sportowych. Przeznaczony jest szczególnie dla sportowców w sportach wyczynowych, zawarte w nim składniki odżywcze zostały tak skomponowane, by jak najszybciej zregenerować organizm po wyczerpującym treningu.

Multipower Multi Carbo Drink zawiera silne antyoksydanty, czyli witaminy działające odżywczo i chroniące organizm i mięśnie przed wolnymi rodnikami. Pozostałe składniki tego energetyzującego napoju to minerały i węglowodany, które wchłaniają się bez problemów, szybko i łatwo. Głównym węglowodanem wchodzącym w skład suplementu jest maltodekstryna, węglowodan o wysokim indeksie glikemicznym, który pozwala szybko odbudować zasoby glikogenu utracone podczas bardzo intensywnego wysiłku fizycznego lub wyjątkowo restrykcyjnej diety redukcyjnej, czyli nastawionej na szybką utratę tkanki tłuszczowej.

Multipower Multi carbo Drink zapewnia szybką regenerację organizmu po treningu, pozwala szybko uzupełnić niedobory wody i odzyskać utracone siły. Duża zawartość witaminy C, niacyny, magnezu, wapnia działa antyoksydacyjnie, a szybkie odbudowanie glikogenu to przypływ energii do organizmu zmęczonego treningiem i możliwość zapobiegania stanom przemęczenia i przetrenowania. Zostały tutaj zastosowane różne rodzaju cukrów, czyli fruktoza, cukier prosty dający natychmiastowy zastrzyk energii i maltodekstryna o długim czasie wchłaniania, ale stabilnym, co pozwala na długi dopływ z kolei energii do organizmu.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl