Multipower Red Kick

Multipower Red Kick to suplement diety w postaci napoju energetyzującego w proszku, który zapewnia organizmowi natychmiastowy dopływ energii, usuwając jednocześnie objawy zmęczenia, poprawiając przy tym koncentrację podczas treningu i wytrzymałość organizmu podczas intensywnego wysiłku fizycznego.

Red Kick uważany jest za bardzo skuteczny napój izotoniczny, pobudzający, odświeżający, a przy tym niskokaloryczny, co także ma duże znaczenie przy budowaniu wyrzeźbionej, szczupłej sylwetki bez tkanki tłuszczowej. Suplement zawiera wyciąg z guarany, rośliny zawierającej kofeinę w znacznie bardziej skoncentrowanej postaci niż zwykła kawa, którą się zwykle wspomagamy, a przy tym zdecydowanie łagodniejszej dla przewodu pokarmowego. Naturalny wyciąg z guarany nie daje skutków ubocznych dla nerek ani gospodarki mineralnej naszego organizmu.

Napój Red Kick oprócz wyciągu z guarany o dużej zawartości kofeiny zawiera witaminy i minerały, które posiadają duże właściwości odżywcze. Dzięki tak skomponowanemu składowi suplement jest świetnym dodatkiem do diety, energetyzującym i odżywczym, przeznaczonym dla sportowców z każdej dyscypliny sportu. Właściwości guarany sprawiają, że efekt energetyczny utrzymuje się długo, można ja pić przed treningiem lub podczas ćwiczeń, zwykle w 300 ml wody rozpuszcza się łyżeczkę proszku.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl