Super Amino Liquid

Super Amino Liquid marki Multipower to suplement diety w postaci płynnej, zawierający aminokwasy, które są wyjątkowo dobrze wchłaniane i przyswajane. W skład odżywki wchodzi optymalnie dobrana kompozycja aminokwasów: L- ornityna, L- arginina i L- lizyna. Tak dobrane aminokwasy stymulują przysadkę mózgową do wydzielania somatotropiny, czyli hormonu wzrostu, odpowiedzialnego za siły witalne organizmu. Jest też doskonały jako stymulator odchudzania, wyraźnie wpływa na przyspieszenie metabolizmu, a tym samym poprawia trawienie i spalanie tkanki tłuszczowej.

Super Amino Liquid jest odżywką sprawdzającą się u osób trenujących różne dyscypliny sportowe. Wyraźnie skraca czas potrzebny na regenerację organizmu po treningu, pozwala zwiększyć ponadto wytrzymałość, co przekłada się na dłuższe, bardziej wyczerpujące treningi bez efektu przemęczenia i przetrenowania organizmu. Preparat zawiera enzymatycznie hydrolizowane białko serwatki, które bardzo szybko i łatwo się wchłania do organizmu, nawet osoby, które mają problemy z przyswajaniem białka mleka mogą w ten sposób przyswoić odpowiednią ilość aminokwasów.

Super Amino Liquid to skuteczny suplement diety zawarty w poręcznych buteleczkach, ampułkach, które mają 25mg zawartości, wypijanej przed snem, by zapewnić sobie między innymi wydłużenie fazy snu głębokiego i zapobiec bezsenności.

Copyright (c) 2011 MegaPower.pl