Multipower Supergainer

Multipower Supergainer to odżywka w kilku doskonałych smakach o zawartości węglowodanów, białek witamin i minerałów, co sprawia, że jest wyjątkowo skutecznym gainerem, stosowanym w sportach siłowych, wyczynowych i siłowo- wyczynowych. Najlepsze zastosowanie tego suplementu to zwiększanie wagi ciała, odżywka pozwala szybko osiągać duże przyrosty masy, poza tym dodaje energii niezbędnej do zwiększenia intensywności ćwiczeń.

Supergainer dostarcza budulca dla mięśni, aktywuje i reguluje przemianę materii, przyczyniając się do zwiększenia masy ciała i siły mięśni. Suplement zawiera wysokowartościowe węglowodany o różnych czasach wchłaniania, trzy frakcje białka: białko mleka, soi i jaj, oraz niezbędne aminokwasy. Taki skład zapewnia uzupełnienie niedoboru glikogenu i samych aminokwasów, a po zakończeniu treningu jeszcze długo pozwala organizmowi odzyskiwać siły, odżywiając mięśnie.

Każda porcja Supergainera to węglowodany i białka w optymalnie dla potrzeb organizmu dobranych proporcjach, zwykle przyjmowane na jakiś czas przed treningiem lub ewentualnie tuż po nim. Proszek rozpuszcza się w mleku, lub wodzie, sporządzając smaczny napój, możliwy do uzyskania w kilku smakach. Odżywka zawiera również witaminy z grupy B, E i C, także kwas pantotenowy, oraz składniki mineralne- wapń, magnez, potas.


Copyright (c) 2011 MegaPower.pl