Multipower X-Plode

Multipower X-Plode to formuła potreningowa, czyli suplement diety przeznaczony do stosowania po zakończeniu wyczerpującego treningu. Jest to odżywka białkowo- węglowodanowa, która zapewnia optymalny przyrost suchej masy mięśniowej i siły mięśni, a także błyskawiczną regenerację po wysiłku fizycznym. Jedna porcja preparatu dostarcza mięśniom w podobnych proporcjach węglowodanów i białek, zawiera VITARGO, czyli skrobię jęczmienną i izolat białka serwatki z laktozą.

Suplement został wzbogacony w witaminy C i z grupy B, niacynę, kwas pantotenowy, a także składniki mineralne- wapń i magnez. VITARGO to opatentowana formuła węglowodanów o długich łańcuchach, które mają właściwości odbudowywania utraconego glikogenu, jednocześnie hamując efekt katabolizmu, który może się pojawić po wyczerpującym i długim treningu. Vitargo ponadto stymuluje poziom insuliny, odpowiedzialnej za procesy anaboliczne i transport składników odżywczych i energetycznych do mięśni. Zapewnia także szybkie wchłanianie aminokwasów zawartych w izolacie białka serwatki.

Multipower X-Plode rozpuszcza się w chudym mleku, spożywając po treningu. Kilka dostępnych zwykle smaków pozwala na wybór odpowiedniego, by tuż po zakończeniu wyczerpującego wysiłku fizycznego dodać sobie energii szklanką smacznego napoju mlecznego.Copyright (c) 2011 MegaPower.pl